VLČÍ MÁKY                                                                                                                       

AKTUALITY:

Jelikož na knize s nakladatelstvím právě intenzivně pracujeme, všechny novinky budu po konečném rozhodnutí přidávat jak budou chodit :) Vše, co je níže, je tedy zatím "předběžné". 

Oficiální název, anotaci, obálku, datum vydání a podobně oznámím, jakmile v tom budeme mít s definitivní platností jasno (a já doufám, že to bude brzo! :D)

Chceš mít přehled? Tak vyplň formulář níž ↓ a nic ti neuteče!

Chcete mít přehled o všech novinkách k připravované knize? 

Je to jednoduché, vyplňte formulář a já vám je pošlu expres na mail!*

* v rámci nového zákona o ochraně osobních údajů GDPR prohlašuji, že tvůj e-mail, který zadáš, aby ti mohla být zdarma zaslána má kniha, kterou si chceš přečíst, nebude nijak dále využíván, nebudu ti na něj posílat newsletter, ani milostná psaní a už vůbec - chraňměrukapáně! - ho nepředám nikomu dalšímu ani neumožním přístup k němu. Jak? Smažu ho :) Pokud si se mnou ale budeš chtít i tak psát, klidně můžeme! :) To samé platí pro nutné vyplnění e-mailu kdekoliv na blogu, aby ti mohli být následně zaslány příslušné po(d)klady nebo dary a tvůj e-mail bude použit jen k tomu, k čemu slíbím a na tak dlouho, dokud spolu tu záležitost nevyřešíme a neuzavřeme, tak přísahám!

** V úvodní koláži je použit obrázek zápisníku (spodní řada uprostřed), jež je produktem Michaely Slaninkové (zapisniky.sk)