V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ                                nepodceňuj znamení                       

anotace

Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak
docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda? Kromě toho poletuje ve vzduchu spousta otazníků. Kde Viktor, který si nechává říkat Falko, přišel k jizvě táhnoucí se napříč jeho tváří? Proč žije jen se svým strýcem? Co dělají
a kam tak často mizí? A hlavně, jaké tajemství se ti dva snaží za každou cenu udržet za dveřmi svého drahého domu?

Napínavý příběh, ve kterém se snoubí láska, nebezpečí a tajemno, kde nejde rozlišit dobré od špatného a hrdinové nezachraňují svět, ale jen sami sebe!


název: V zajetí vlčích máků
podtitul:
nepodceňuj znamení
autor:
Dominika Digtyar
žánr
: beletrie, ya / na - fikce
počet stran: 344
vazba:
pevná šitá vazba, 145×210
datum vydání
: 10/06/2019
nakladatelství: Grada - Cosmopolis


Proč se na obálce jmenuju Dominika Digtyar a ne Vaňková?


Velká otázka, co? :D Není to pro to, že bych byla fouňa a rodná Vaňková mi nebyla dost dobrá :) Ale zkrátka pro to, že to je mé nové jméno, Michalovo. Naše. Pan a paní... a tak dále, to znáte :) A jelikož úřední razítka (a kdyby jen ta, co teprve všechno to zařizování!) trvají déle, než se mi poštěstilo vydat můj ohromný sen, nechtěla jsem dělat zmatky. No dobrá, zmatky z toho možná jsou teď, ale tak, jak si na nové jméno zvyknu já, tak určitě i vy. Protože - a to si zapište do notesů - já touhle jednou knížkou zdaleka nekončím, já touhle první knížkou teprve celý to dobrodružství začínám! 

Tak to já jen tak, že až uvidíte v knihkupectví povědomou knížku a na obálce Dominiku, ale s "blbým" příjmením, tak je to v pohodě, je to dobře :D
To jsem já, Dominika Digtyar, těší mě, světe :)


KAM NA NI?

  • sleduj a označuj knihu na sociálních sítí pod #VZajetiVlcichMaku
  • na domovských stránkách nakladatelství GRADA
  • na databázeknih.cz můžeš napsat a pročíst komentáře i recenze, knihu ohodnotit a uložit si ji do svých seznamů
  • zákulisárny, fotky a historky najdeš jedině u mě na facebooku! :)
  • knížka se toulá po internetu, objevuje knihkupectví a taky čtenáře, zkus strýčka Googla ;)

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:               

RECENZE:

  • knihazaknihou.cz   - "Kniha V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ vás na začátku chytne do svých spárů a vy zůstane v jejím zajetí až do úplného konce. Tento YA román z nakladatelství Cosmopolis rozhodně baví"

  • svet-mezi-radky.cz - "Máte chuť na letní oddechovku s jistým odlišným námětem, který se běžným young adult vymyká? Chcete prožít romanci i drama? Pak vás k tomu vybízí nejen lákavá anotace, ale i svůdná a opravdu povedená knižní ilustrace a především obsah, jež potěší cílové čtenářky."
  • v časopise XB-1, vyšla v zářijovém (tištěném) čísle hodně zajímavá recenze, která mě jedním dechem mačká jak papír (fakt se semnou recenzent nemazlil), a druhým vlastně tak trochu s nevírou doporučuje :) - "Nicméně, zaujetí pro svůj příběh, čtivý styl a jemně ironický nadhled autorka neztratí ani zde. A to je dobře. Takže ano, je to zase "jen" další young adult romance, ale Dominika Digtyarová ji dokáže napsta se stylistickými a psychologickými dovednostmi, jež překonávají i světové instatní bestselery žánru. Což není málo."
  • daramegan.cz  - "Autorka umí s lehkostí zaujmout, nechybí různé popichování a ironické komentáře mezi hrdiny, které budou čtenáře bavit."

Chceš mi ke knize sdělit svůj názor, recenzi, dotaz...?

Nejjednodušší cesta je napsat mi hned o řádek níže! Tvoje zpráva mi přijde na
e-mail, a na e-mail, který zadáš, ti také co nejrychleji odpovím!
*


* V koláži je použit obrázek zápisníku (spodní řada uprostřed), jež je produktem Michaely Slaninkové (zapisniky.sk)