V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ                         nepodceňuj znamení                                                                                                  

anotace

Její život byl spokojený a poklidný a než se ozval domovní zvonek, přísahala by, že není nic, co by jím mohlo otřást. Jenže ve chvíli, kdy si něco takového člověk pomyslí, jako by vyslal do světa signál, celý vesmír se spojil
a všechno se překlopilo vzhůru nohama.

A za dveřmi stál on - kluk s jizvou přes celou tvář co si říká Falko, ztracený případ, co má ve skříni víc kostlivců než jeho strýc Riko, který se z dobrých důvodů snaží držet celý jejich život bezpečně za zdmi domu.

Cesty Anežky a Falka se ale od toho okamžiku kříží až příliš často a ve vzduchu poletuje čím dál víc nezodpovězených otázek. Kde přišel k té jizvě, proč se mu říká Falko, co s Rikem vlastně dělají, kam neustále mizí a co je to za tajemství, které tak úzkostlivě střeží?

Navzdory všemu sebeovládání to Falka s Anežkou k sobě k nelibosti Rika táhne, a přestože si určí pravidla, která chtějí v zájmu bezpečí všech dodržovat, vír událostí kolem jejich malé, poslepované rodiny strhává Anežku proti její vůli hluboko pod hladinu nebezpečné hry s mafií, v které je jen vláčenou figurkou. Zatímco jedna strana se ji snaží použít jako páku, druhá se zoufale pokouší udržet ji a zbytek rodiny naživu.

Dokáží se ale zachránit, když je kvůli vlastní neopatrnosti a jedinečným schopnostem drží v šachu dvě znepřátelené zločinecké organizace, na krk jim dýchá police a ve hře se objevil další tajemný skokan, který je hodlá zničit? Budou se rvát, ale bude to stačit? Nebude lepší zkrátka jen položit karty a předhodit vlkům místo sebe druhé?

Anežka si při balancování na hraně dvou světů uvědomí, že láska je bezpodmínečná a slepá, hranice mezi dobrem a zlem se dají až směšně snadno smazat a že pokud chce přežít, musí se chovat jako ostatní a jednat, jako by hrála poker - blufovat a nepoložit to první.

...a za těmi dveřmi stál on - kluk, co do jejího života bez pozvání přinesl tajemství, lži, nadpřirozené nesmysly, lásku a strach.

Kluk, co následuje všechna ta malá rudá znamení, která ho přivedla až sem, před její dveře.


Kniha vyjde u nakladatelství Grada v tomto roce
pod názvem V zajetí vlčích máků s podtitulem nepodceňuj znamení


sleduj a označuj knihu na sociálních sítí pod #VZajetiVlcichMakuAKTUALITY:

Jelikož na knize s nakladatelstvím právě intenzivně pracujeme, všechny novinky budu po konečném rozhodnutí přidávat jak budou chodit :)

Oficiální název, anotaci, obálku, datum vydání a podobně oznámím, jakmile v tom budeme mít s definitivní platností jasno (a já doufám, že to bude brzo! :D) - edity probíhají průběžně, vše výše je už jistý!;)

Chceš mít přehled? Tak vyplň formulář dole↓ a nic ti neuteče!

V příštích aktualizacích se můžeme těšit na konečné rozhodnutí ohledně názvu, obálky, data vydání, ukázky a na další novinky, které tohle vydávací dobrodružství přivane! :)

Chcete mít přehled o všech novinkách k připravované knize? 

Je to jednoduché, vyplňte formulář a já vám je pošlu expres na mail!*

** V úvodní koláži je použit obrázek zápisníku (spodní řada uprostřed), jež je produktem Michaely Slaninkové (zapisniky.sk)