NAČ WEB, NAČ BLOG

20.03.2017

Psaní.

To je pojící faktor mezi tímhle blogem a mým druhým (ve skutečnosti prvním) webem. Je to možná trochu matoucí a možná se to zdá jako zbytečné, ale ve skutečnosti to smysl dává a potřeba to je, vážně.

Když přeskočím celé to vyprávění o tom, jak jsem k psaní přišla (a jako slepý k houslím to nebylo), tak www.dominika-vankova8.webnode.cz je čistě o mém "uměleckém" psaní. O knihách, povídkách, literárních akcích a soutěžích a všem tomhle okolo.


Zatímco tenhle blog je pro články, zážitky, události, co jsem si nevymyslela a o myšlenkách, co nejsou nějaké z mých knižních postav. Je to prostě blog. Ne o módě (že bych jí nějak rozuměla se říct nedá), ne o líčení (to neaplikuju), ne o cestování (no možná tak výletech, ale za hranicemi jsem nebyla už věky!!), ne o fitness (i když občas mi to asi ujede, pohyb já ráda a ráda s ním taky bojuju) a ne o vaření (i když tady asi taky sem tam něco utrousím).

Bude prostě o mě, mým životě, mých myšlenkách a příhodách, o přírodě, knihách, zážitcích, zlostech, radostech,... Kdo ví, co to je za kategorii, prosím, sdělte mi. A jelikož moje "knižní psaní" vyplňuje podstatnou část mého života, budou tu zmínky o mých příbězích taky (i když primárně se objeví vždy na webu.)

Facebook jestejný pro oba weby/blogy, čili https://www.facebook.com/DominikaPise/
a instagram téže: https://www.instagram.com/dommca/

#DominikaPise