(N/V-ES)MÍRNÉ DIÁŘE

08.02.2018

Prosímvás, je normální se na balíček těšit tolik, že z toho znáte nazpaměť jedenáctimístný podací číslo zásilky?

Jo, je a dneska jsem se konečně dočkala!

Tyhle diáře jsou něco... něco. Nevím, co říct. Navrhla jsem je, nakreslila, napsala... Všechno vlastníma rukama, každý tah, každý písmenko a každou čárku. Při malování obálky jsem byla od hvězdného prachu já, stůl i podlaha ✨ Učila jsem se to všechno zpracovat v počítači, domlouvala tisk a čekala a těšila se. Fakt moc. 

A teď tu jsou. Neskutečný ✨

Jsou to takové knihy. Chtěla jsem, aby tak vypadaly. Jsou to vaše jedinečné knihy, které budete psát a malovat vy sami. Každou kapitolu, každý jeden den. Nikde nebude dvakrát a nikdy nebude stejná. Vy si ji napíšete. Vy si ji nakonec přečtete. Jenom vy si ji prožijete.

Diáře mají všechno, co je potřeba - kalendář, týdenní rozdělení a jména a svátky (cz + sk). Chtěla jsem, aby byl pozitivní, na majitele působil jako pohlazení. Nechtěla jsem tlačit na pilu něčím motivačním, citáty, který vybízejí k akci, i když má člověk zrovna pomalejší nastavení. Mou představou nebylo udělat diář, v kterém bude jen místo na zapsání úkolů, co je třeba udělat a co už stejně nestíhají. Nechtěla jsem stres. Naopak - chtěla jsem zpomalit. Zaměřit se dovnitř víc než ven. Povzbudit. Povzbudit spíš než motivovat. Protože v porovnání s vesmírem jsou všechny ty neodkladné úkoly a většina starostí téhle rychlé doby malinkými. Důležitější jsme my. Naše sny a radost a taky klid, který je nedostatkovým zbožím.

Tenhle diář je prostě good vibes a celý rok bude enjoy it all :)

Mají měkké, vesmírné desky, aby na nich bylo vidět všechno, co prožily. A co je uvnitř? Všechno a jenom to, co budete za celý rok skutečně potřebovat! ;)

 • mini2018KALENDÁŘ
 • trocha (vážně ale jen trocha) povídání
 • LUNÁRNÍ kalendář ✨🌑🌓🌔🌕
 • 12/365
 • OBRÁZKY a NÁPISY - místo na vlastní dokreslení, vybarvení nebo jakékoliv poznámky - je to vaše plátno, co čeká na štětec a tužku
 • SLEEPLOG (zápis spánku) - na konci každého měsíce je pro uplynulých 28/30/31 dní samostatný, proč? to se budete divit, ale spánek je pro zdraví fyzické i duševní nesmírně důležitý, a protože jste do teď určitě netušili, jak moc to flákáte a odbýváte, teď uvidíte, jak moc málo (nebo až moc?) času regeneraci věnujete. Ručím vám za to, že si na to hned zvyknete a líp se vám bude dodržovat nějaký režim, pokud ho chcete nastavit
 • MOODLOG (zápis nálady) - tak jako u spánku, i nálada je jedním z všeovlivňujících faktorů. Vždyť to znáte, když vstanete levou nohou (někdo tomu říká prdelí napřed), zdá se vám potom, že je celý den na nic a pak se to prostě veze. No jo, jenže kolik takových dní za rok máte? Jak často jste naštvaní nebo smutní a jak často veselí a šťastní? Když jsem si tuhle barevnou skládačku začala vést já, byla jsem upřímně zděšena (překvapena bylo v tom případě fakt až na druhým místě). Uvědomila jsem si, že svůj život nechci mít nešťastnej a smutnej, chtěla jsem se víc radovat a ta červená bilance (barvy si určíte sami, pro mě byla naštvaná červená) byla alarmující. Je to neskutečný způsob zpětné vazby, kterou dáváme sami sobě a nutí k opravdu hlubokému zamyšlení
 • VÁNOČNÍ SEZNAM
 • NAROZENINOVÝ SEZNAM
 • SAVING GOAL - šetřící láhev - zkrátka: šetříte si na něco penízky? Foťák, výlet, autíčko? Tady si každý měsíc zapíšete, co jste ušetřili. Budete mít přehled a vidět, kolik vám chybí a jak skvěle jste si vedli doposud :)
 • CESTOVNÍ MAPA - celýho světa! Vybarvuj, puntíkuj, označuj, popisuj, plánuj!
 • KNIHY, které si chcete přečíst
 • FILMY, které chcete vidět
 • WISHLIST- váš osobní seznam přání. Můžou to být věci, můžou to být zážitky, můžou to být sny, můžete si tam napsat, cokoliv chcete a v průběhu roku odškrtávat, jít si za zážitky, mít je na očích a nezapomenout na ně
 • a naposledy je DOPIS MÉMU BUDOUCÍMU JÁ - vřele doporučuju. Napište sami sobě do budoucnosti, třeba za rok, měsíc, pět let... napište si a zeptejte se sami sebe, kde jste, kam jste došli, jestli jste se nevzdali, uzdravili, zesílili, jestli jste si dost užívali a smáli se, jestli jste konečně změnili to, co jste tak dlouho chtěli... víte, tohle má jedno kouzlo - pokud si to za rok přečtete a zjistíte, že nic z toho, co jste chtěli udělat nebo dosáhnout, jste neudělali, nedostali se k tomu, odkládali to jako v ten čas, co jste si psali, uvědomíte si, že ten čas skutečně letí a že dnes je to zítra, o kterém jste mluvili včera. Práce vám neuteče, ale život zmizí ani nemrknete. A odkládat se dá donekonečna, to víme všichni. Jestli chceme ale žít, plnit si sny, překonávat sami sebe, je potřeba začít. A když jste všechno anebo většinu toho splnili, ten pocit... to je nejlepší motivace do dalšího posunu, věřte mi. Pokud si chcete jen slíbit, že budete prostě jenom víc šťastní, je to v pořádku. Stejně jako když si dáte za cíl vyletět do vesmíru. Jen vás varuju, buďte k sobě při psaní tohoto dopisu upřímní a nechtějte po sobě něco, co víte, že stoprocentně nechcete nebo to nezvládnete do určitého času, zbytečně sami sebe nestavte do situace, kdy budete na sebe tlačit a nebo se cítit zle, že jste do puntíku nesplnili svá vlastní očekávání. Buďte prostě jen sami k sobě upřímní.

Diářů je POUZE 11, taková malá, limitovaná edice.

OBJEDNÁVAT si je můžete na facebooku přes zprávy →  https://www.facebook.com/DominikaPise/

A jelikož vím, že jeden měsíc už máme za sebou (a to mě na tom vážně mrzí, že se to nestihlo dřív), je CENA diářů snížená a je v ní započítáno i poštovné - 280Kč. A ještě jeden bonus pro ty, ke kterým diáře poputují domů - na příští rok, na diáře pro rok 2019 máte automatickou slevu 20% :)

Komu je pošlu domů? :)

"zákulisí" focení
"zákulisí" focení

vysvětlím ten nápis, znamená: nesmírné / vesmírné / mírné diáře (prostě slovní hračička... :))

vesMÍRný DIÁŘ

Chci svůj vlastní!

Diáře pro rok 2018 jsou vyprodané,
objednávky můžete posílat pro diáře na rok 2019.