MARCH IN PHOTOS

09.04.2017

Řeknu vám, když jsem si dala ty fotky hezky pod sebe, postupně a dohromady, nevěřila bych, co jsem toho stihla
a prožila :) Nebýt těch obrázků, ani bych si to neuvědomila. Byl to pěknej měsíc, příjemný zrekapitulování :) Udělejte si ho taky, já vím, že fotek máte plno, tak ať se potěšíte nad tou svojí za měsíc ujitou cestou, nad vašimi příhodami ;)

  • pro zvětšení klikni na fotku, ukáže se detail

Začátek března. Hned prvního mi přišlo PPLkou jaro - semínka bylinek!!! :)
A odpoledne proběhlo každoročnějarní stříhání mýho podkotníkovýho obranáře.
Po dlouhé době jsem si vzala do ruky zase štětec. Košile pro radost :)

Obří obraz s folklórním motivem, kterej mi dal zabrat, ale na chaloupce vypadá moc pěkně :) Očistnej oheň. A za plotem je vždycky tráva zelenější (kytky rozkvetlejší) :)

Výprava na kočičky (a ty mi byl čert dlužnej, protože jsem pak měla plnej byt housenek a Michal mě málem zabil) :D Kafíčko. První "zkušební" květinová čelenka.

Řeřicha. Krokus (za bárákem koberec!). Banánové lívanečky s jahodama a jogurtem (jen vajíčko a banán, nic víc, žádná mouka a posypat ještě drcenými oříšky a garantuju vám nejlepší snídani) ;) Přípavy na obraz (už je hotovej, jen jsem ho ještě nevyfotila :/)

Chalupa ♥ Pro mě nejkrásnější a nejklidnější místo na světě. Okno. Pod ním zeleno (tuším tulipány). Já a pes na dobíječce (na sluníčku). Pupeny staré hrušně u pole.

Šípkový nápoj, co chutná všelijak, jen ne šípkově (po naředění je ale moc dobrej!). První letošní grilovačka :) Rozkvetlé třešně. Koberec z bílých fialek a fialových jedůvek.

Lesní kousek na zahradě a trpaslík. Vyklidněná váza na veletrhu Home decot 2017. Beseda na základce o psaní a knížkách. Posbíráno v trávě, něco jedlé, něco ne :D

Barevná mrkev, ředkvičky a duha z konve, co se nechtěla nechat vyfotit. Mandaly na sklenicích od okurek. První seznámením s Oshem a o Zenu.

Večerní procházka. Finské povídkové podivno (nic divnějšího jsem v životě nečetla!). Lehká beznaděj při nákupu šatů. Jednorožčí ráj v Nanu-Nana (a tam toho bylo! :D)

Hladové nákupy - jogurt z Bageterie, salát z UGO a rýže s arašídovou omáčkou taky (to ale nedoporučuju, byl to blivajz a navíc extrémně protivná obsluha :/). VLČÍ MÁKY :)

Rozkvétající špendlíky (taková sladká vůně!! ♥). Západ slunce. Konec března. :)