DIÁŘE 2020 V PRODEJI

29.10.2019

Diáře na příští rok 2020 jsou v prodeji!


Dorazily, naskladnily se, prodej spustil.
A nejlepší na tom je, že ještě než k tomu všemu došlo, už od vás chodily objednávky. Jste neskutečný a mě to udělalo obrovskou radost!


Vím, že to na vás zkouší kde kdo, ale já budu upřímná, ode mě to není žádný "marketingový tah". Ode mě to je prostý fakt, vypozorováno z loňských let:

Jestli chcete diáře pod stromeček, jako dárek, neotálejte.

Ony vždy zmizí poměrně dost rychle a vždycky zmizí v takovým tom blbým předvánočním čase, kdy je sice ještě pár týdnů do Vánoc, ale logisticky já ty diáře nedokážu nechat dotisknout a ony ke mně nedokáží dost rychle dorazit. A potom nedokáže dost rychle proběhnout vaše objednávka, platba, balení a cesta (v tom zásilkami přehlceným období) k vám. :(


Co všechno je uvnitř diářů najdete na landing page, fotky, obsah... všechno, co potřebujete vědět, abyste si byli jistí, že vám diář sedne :)

Cena je stejná jako vloni - 350 Kč včetně poštovného. Objednávat můžete přes formulář, který najdete tady, nebo rovnou do mailu či přes sociální sítě (fb, ig) v soukromých zprávách.

Za každou vaši objednávku budu a vždycky jsem ráda, je to pro mě projev podpory od vás a dělá mi neskutečnou radost, že můžu udělat radost někomu já.

Tyhle diáře původně vznikly jako reakce na moji nespokojenost s tím, jaké jsou na trhu. Vytvořila jsem teda takové, jaké jsem si je představovala. Věřím, že se budou líbit a hlavně dobře sloužit i vám!