CELÁ MOJE DUŠE

23.03.2017

Až do včerejška to pro mě byla nemyslitelná věc - dát volně číst celou mou knihu. Konečně ukázat Duši (dvojsmyslné, že?). Čelit čtenářům a jejich kritice. Přijmout názory na text, poznámky k příběhu, slyšet nelíbilo se mi nebo naopak líbilo.
No, konečně jsem tenhle "strach" překonala, nebo ho alespoň přijala jako fakt
a nedílnou součást. Samozřejmě už tuhle proceduru dávno znám, jaké to je publikovat ba dokonce i něco vydat, jaké to je číst komentáře a sledovat ohlasy,
ale tahle knížka je moje první. Debut. Benjamínek - haha, až si přečtete Duši, pochopíte tu ironii tohohle jména! :D

Vytvořit obálku ke knize mi trvalo přes dva roky. Úplnou náhodou jsem objevila dokonalé místo, úplnou náhodou zrovna zapadalo slunce a úplnou náhodou klesalo přesně k cestě. Příležitost správně a podle představ si ho nafotit jsem dostala až za rok na měsíc, den a hodinu přesně. Ale povedlo se a konečný výsledek předčil moje očekávání (doufám, že se vám taky líbí, protože mě moc! :))

A teď konečně ke knize samotné. Celé roky jsem neměla anotaci. Až teď, z nouze, se mi povedlo něco sesmolit. Nevím, nakolik to je anotace v pravém slova smyslu, ale asi lepší než nic. Po dlouhém váhání jsem do knihy za doslov připojila ještě spin-off povídku. A teď, po 4 letech od dopsání (páni, taková doba!), jsem se konečně přemluvila a vy si ji můžete přečíst. Celou! Ne jen první dvě kapitoly, ale... CELOU :D

Kde? Nikde :D Napíšete si o ni a já vám ji zašlu tak rychle, jak jen svedu :)
Jak na to? Stačí jen vyplnit formulář s vaším e-mailem a já vám do vaší schránky Duši zašlu. Nebo mi napíšete zprávu na facebook, to je celkem jedno :) (formulář naleznete dole pod článkem)
Co za to? Nic. Já po vás nechci vůbec nic, mám radost už jen z toho, že máte o můj příběh zájem. A když mi potom ještě sdělíte svůj názor, budu moc ráda (a taky mi to hooodně pomůže ;))

Já upřímně nevím, jak dlouho mi to odhodlání vydrží, proto radím si knížku "objednat" co nejdřív, hned, vzhledem k tomu, že mi trvalo čtyři roky ukázat víc než dvě kapitoly :)

ANOTACE

První dojem je určující. Své by o tom mohli vyprávět i Sam
a Kryštof, kteří se poznávají za velice nevšední a trochu dramatické situace. Mohlo by se zdát, že v ten moment všechno začíná, kola osudu se ale roztočila už dávno předtím.

Vše, co se stalo v minulosti a co se děje teď, je předem naplánovaný tah. Od koho, to nikdo neví, a kdo tuší, raději mlčí.

Kryštof se Sam jsou vrženi do víru událostí, kde hra na kočku a na myš v paranormálních rozměrech razí heslo: účel světí prostředky. Pro vyšší cíl jsou třeba malé oběti. Jenže jak je ten cíl vysoký, když malá obět znamená klidně i lidský život?

Sam s Kryštofem nejsou předurčeni spasit svět, ale především se snaží zachránit sami sebe. A přitom jediné, co udělali, je, že byli ve špatnou chvíli na špatném místě.

Ale jeden z nich ví víc, než přiznává.

A riskovat všechno je jediné východisko.


YA - fiction / mystery
ich-forma z pohledu dvou hrdinů
311 stran

UKÁZKA (první dvě kapitoly)

https://dominika-vankova8.webnode.cz/news/a1-2-kapitola/

CHCI SI PŘEČÍST KNIHU DUŠE!

prosím, vyplňte svůj email, aby vám kniha mohla být zaslána