APRIL IN PHOTOS

02.05.2017

APRÍL.   
Rozkvět světa, mini roadtrip, déšť, malování, hokej, pouť. tradice. 

Březen, za kamna vlezem, DUBEN, ještě tam budem (a do května nevylezem)!

Počasí tomu odpovídalo. Bylo hezky
i ošklivo, slunečno i deštivo, taky kroupy...
A já už po druhý rekapituluju z fotek a moc se mi to líbí! :) I když jsem nezachytila všechno, co se dělo nebo kde jsem byla, myslím, že je toho zase dost. Plus, tenhle měsíc jsem se činila se skicákem, ale ten až jindy ;)


Doba dřevěná. Řezání, přenášení, skládání. Řev motorovky. Vůně pilin. Zajda a želva. Tetris s klacky a poleny. Barevné letokruhy - co je asi způsobilo?

Poletující květy špendlíku. Naše hrušeň před chalupou zachycena před rozkvětem,
v  jeho průběhu i plné kráse. Prostě blooms boom. Všechno se probudilo a vstává.

Kopřivy a sedmikrásny - na čaj i do nádivky. Objev měsíce - kombinace špenátu, jablka, citrónu a máty! Letošní závislost - jahody a kokos. Zkrátka zdravě hravě.

Sousedovic rozkvetlá třešeň, která do prvního odkvetla, takže jsme se pod ní nelíbali nikdo. Jarní bouřka, podivné to stvoření. Zámotky kapradí. Procházka s bráchou.

Velice dospělá prezentace mě samé. Jabloň (bude štrůdl, koláč). Náhled do skicáku. Knížka, co mě rozbrečela (takový já ráda nemám, i když byla napsaná dobře, až moc).

Malé alkoholové poblouznění. Předstírání, že je místo dubna říjen (aspoň na chvilku). První ze čtyř zápasů Tygrů s Kometou (skvělá atmosféra, skvělej hokej, znovu prosím!).

Pouť. Nucená (vyprošená) jízda s bráchou (pořád je to o strach, zvlášť, když v jiný káře sedí blázen se stylem kamikadze). Papírová růže. Diamanty na listech (a prší a prší).

Dům z Toronta na klíně s nohama na palubovce při mini roadtripu (článek tu!). Šablona mámina budoucího tetování (možná, vzniklo vážně v rychlosti a není to má předloha ;)).

Sousedovic nádherná zahrada. A zbylé fotky všechny v posledním dubnu. Tradice, oheň na čarodějnice (a buřty). Nebe před usnutím ♥! A já a polemika o kouzlech a zázracích (tu najdete na instagramu nebo facebooku ;)).