2019

31.12.2019

Poslední den roku i ten první nového s úsměvem! :D

Nemám zrovna v lásce rekapitulace, i když končí jedna dekáda a jiná začíná. Nepotřebuju si jednou za rok sepsat, co se stalo. Já si to uvědomuju pořád. Ale i tak to nutí k malinkýmu poohlédnutí.

Za 10 let se stane vážně obrovská spousta věcí.

Řidičák, maturita, vejška, stěhování, práce, bez práce, podnikání, nemoci, boj, nesplněný a splněný sny, spousta snů, milion věcí "poprvé", pády, postavení na nohy, potkávání i ztrácení, starosti, radosti, přehodnocování, životní priority, hledání a objevování "toho svýho" na týhle zemi, všechny ty příležitosti a zkušenosti a lekce, zasnoubení, dospívání...

Já ani nevím, jestli se to do jedný dekády vůbec může vejít. Ale je to tam. A ten další rok, ten prý má být (někde jsem slyšela, anebo si to vymyslela 🤷🏼‍♀️) ve znamení změn. Dobrých změn.

No, mě přinejmenším jedna skvělá změna čeká ♥ Těším se a zároveň si to pořád nějak neumím představit, ale vybrala jsem si na to toho nejlepšího parťáka, s kterým je radost si i namlít hubu Vždycky se po tom fňukání totiž chytíme za ruce a začneme se tomu, sami sobě, smát. A s úsměvem... a hlavně člověkem, který vám ho na tváři vykouzlí, je skvělej každej, úplně každej rok.

Tak krásnej, usměvavej, plnej dobrých změn s dobrými lidmi, ten novej rok 2020 přeju. Z celýho srdce, každýmu


Díky světě. Díky vesmíre.