DIÁŘE pro rok 2020

darujte (si) diář, co se o vás bude starat

pořiďte (si) diář, co vás bude mít rád, a vy budete mít rádi jeho

Jak ho získat? Je to jednoduché - vyplňte objednávku níže... a je to! :)


Další rok před námi.
Další možnosti, další příležitosti, další zážitky před námi.
A tenhle, ten dvacet-dvacet... ten bude stát za to, přátelé! Ten bude stát za to... ;)

Podrobné informace o diářích, proč by vám jeden takový rozhodně neměl chybět a co všechno na vás čeká uvnitř najdete pod objednávacím formulářem o kousek níž.
Cena diáře je 350Kč včetně poštovného.  

DIÁŘ 2020

Chci svůj vlastní!

Prosím, po odeslání formuláře kontrolujte svou e-mailovou poštu, obratem vám odepíšu a domluvím s vámi další postup. Jelikož vás nemám jak jinak informovat, je to jediný způsob, jak se s vámi domluvit, kam vám diáře zaslat. 


Důležité informace:

DOSTUPNOST - Diáře jsou skladem. Počet kusů je omezen, pokud chcete diář jako dárek pod stromeček, z předchozích zkušeností doporučuji objednat dříve. Dotisk by se nemusel do Vánoc stihnout, nebo by diáře nemusely stihnout dojít k vám.

KOMUNIKACE - Prosím, po odeslání formuláře kontrolujte svou e-mailovou poštu, obratem vám odepíšu a domluvím s vámi další postup. Jelikož vás nemám jak jinak informovat, je to jediný způsob, jak se s vámi domluvit, kam vám diáře zaslat.  Kontrolujte prosím i spam nebo hromadnou poštu a podobně, je možné, tam může můj e-mail s informacemi pro vás zapadnout. Pokud vám ode mě nic nepřišlo ani tak, určitě mi napiště buť přímo, nebo přes sociální sítě. Na vaši objednávku reaguju maximálně do jednoho dne (spíše do pár hodin).

PLATBA - Platba je možná pouze převodem na účet.

ODESLÁNÍ - Odesílám v co nejkratším termínu po připsání peněz na účet. Zasílám přes ČP, pokud mě zase něčím nepřekvapí a já nebudu muset hledat rozumnější řešení :)

GDPR - * v rámci zákona o ochraně osobních údajů GDPR prohlašuji, že tvůj e-mail, který zadáš, abychom se spolu mohli domluvit na platbě a odeslání diářů, nebude nijak dále využíván, nebudu ti na něj posílat newsletter, ani milostná psaní a už vůbec - chraňměrukapáně! - ho nepředám nikomu dalšímu ani neumožním přístup k němu. Jak? Smažu ho :) Pokud si se mnou ale budeš chtít i tak psát, klidně můžeme! :) To samé platí pro nutné vyplnění e-mailu kdekoliv na blogu, aby ti mohli být následně zaslány příslušné po(d)klady nebo dary a tvůj e-mail bude použit jen k tomu, k čemu slíbím a na tak dlouho, dokud spolu tu záležitost nevyřešíme a neuzavřeme, tak přísahám!Co je uvnitř?

A to se budete divit! Jsou to jednoduché kroky, kterými si lze snadno ověřovat, jestli o svoje zdraví (a to i duševní) dostatečně dbáme. Ono je to dneska strašně opomíjené a zesměšňované téma, ale skutečně na tom stojí naše životní pohoda.

 • mini KALENDÁŘ
 • trocha (vážně ale jen trocha) povídání
 • LUNÁRNÍ kalendář ✨🌑🌓🌔🌕 (protože jednou za čas se špatně spí zkrátka všem)
 • 12/365
 • OBRÁZKY a NÁPISY - místo na vlastní dokreslení, vybarvení nebo jakékoliv poznámky - je to vaše plátno, co čeká na štětec a tužku (aj/cz)
 • SLEEPLOG (zápis spánku) - na konci každého měsíce je pro uplynulých 28/30/31 dní samostatný, proč? to se budete divit, ale spánek je pro zdraví fyzické i duševní nesmírně důležitý, a protože jste do teď určitě netušili, jak moc to flákáte a odbýváte, teď uvidíte, jak moc málo (nebo až moc?) času regeneraci věnujete. Ručím vám za to, že si na to hned zvyknete a líp se vám bude dodržovat nějaký režim, pokud ho chcete nastavit
 • MOODLOG (zápis nálady) - tak jako u spánku, i nálada je jedním z všeovlivňujících faktorů. Vždyť to znáte, když vstanete levou nohou (někdo tomu říká prdelí napřed), zdá se vám potom, že je celý den na nic a pak se to prostě veze. No jo, jenže kolik takových dní za rok máte? Jak často jste naštvaní nebo smutní a jak často veselí a šťastní? Když jsem si tuhle barevnou skládačku začala vést já, byla jsem upřímně zděšena (překvapena bylo v tom případě fakt až na druhým místě). Uvědomila jsem si, že svůj život nechci mít nešťastnej a smutnej, chtěla jsem se víc radovat a ta červená bilance (barvy si určíte sami, pro mě byla naštvaná červená) byla alarmující. Je to neskutečný způsob zpětné vazby, kterou dáváme sami sobě, a nutí k opravdu hlubokému zamyšlení
 • VÁNOČNÍ SEZNAM
 • NAROZENINOVÝ SEZNAM
 • SAVING GOAL - šetřící láhev - zkrátka: šetříte si na něco penízky? Foťák, výlet, autíčko? Tady si každý měsíc zapíšete, co jste ušetřili. Budete mít přehled a vidět, kolik vám chybí a jak skvěle jste si vedli doposud :)
 • CESTOVNÍ MAPA - celýho světa! Vybarvuj, puntíkuj, označuj, popisuj, plánuj!
 • KNIHY, které si prostě musíte přečíst
 • FILMY, které zkrátka musíte vidět
 • WISHLIST- váš osobní seznam přání. Můžou to být věci, můžou to být zážitky, můžou to být sny, můžete si tam napsat, cokoliv chcete a v průběhu roku odškrtávat, jít si za zážitky, mít je na očích a nezapomenout na ně
 • a naposledy je DOPIS MÉMU BUDOUCÍMU JÁ - vřele doporučuju. Napište sami sobě do budoucnosti, třeba za rok, měsíc, pět let... napište si a zeptejte se sami sebe, kde jste, kam jste došli, jestli jste se nevzdali, uzdravili, zesílili, jestli jste si dost užívali a smáli se, jestli jste konečně změnili to, co jste tak dlouho chtěli... víte, tohle má jedno kouzlo - pokud si to za rok přečtete a zjistíte, že nic z toho, co jste chtěli udělat nebo dosáhnout, jste neudělali, nedostali se k tomu, odkládali to jako v ten čas, co jste si psali, uvědomíte si, že ten čas skutečně letí a že dnes je to zítra, o kterém jste mluvili včera. Práce vám neuteče, ale život zmizí ani nemrknete. A odkládat se dá donekonečna, to víme všichni. Jestli chceme ale žít, plnit si sny, překonávat sami sebe, je potřeba začít. A když jste všechno anebo většinu toho splnili, ten pocit... to je nejlepší motivace do dalšího posunu, věřte mi. Pokud si chcete jen slíbit, že budete prostě jenom víc šťastní, je to v pořádku. Stejně jako když si dáte za cíl vyletět do vesmíru. Jen vás varuju, buďte k sobě při psaní tohoto dopisu upřímní a nechtějte po sobě něco, co víte, že stoprocentně nechcete nebo to nezvládnete do určitého času, zbytečně sami sebe nestavte do situace, kdy budete na sebe tlačit anebo se cítit zle, že jste do puntíku nesplnili svá vlastní očekávání. Buďte prostě jen sami k sobě upřímní.
  - (o tom, jak jsem dopis do budoucnosti psala já si můžete přečíst v tomhle článku)

Necháš se přesvědčit? :)

diář jako z nouze ctnost... už nechci, díky

Kolikrát jste si už koupili diář jenom proto, abyste nějaký měli, i když s jeho vzhledem a obsahem jste nebyli tak úplně spokojeni, hm? 

Minimálně jednou už jste to udělali. Hledali a pořád nenacházeli nic, co by bylo pro vás. Nic, co by vám šlo na kůži jako šaty. Všechno to byla jenom taková z nouze ctnost. Většinou jste nakonec na poslední chvíli sáhli na to, co bylo nejblíž jenom proto, že už jste nemohli dál čekat a hledat ten správný diář.

Vím to, protože jsem tohle byla až donedávna přesně já - s diáři věčně nespokojená. Bylo tam toho tolik, co jsem nechtěla a nepotřebovala a naopak mi tam chybělo něco osobního. Něco, co by mi dělalo radost diář každý den otevírat a psát do něj. Nosit ho. Ukládat do něj.

Až jsem si řekla dost! A vytvořila takový na míru nám všem, kterým takovýto diář chyběl.

Hledání padnoucího diáře je u konce!

co jsou tyhle diáře zač a proč je chtít?

Jsou to takové knihy. Chtěla jsem, aby tak vypadaly. Jsou to vaše jedinečné knihy, které budete psát a malovat vy sami. Každou kapitolu, každý jeden den. Nikde nebude dvakrát a nikdy nebude stejná. Vy si ji napíšete. Vy si ji nakonec přečtete. Jenom vy si ji prožijete.

Diáře mají všechno, co je potřeba - kalendář, týdenní rozdělení a jména a svátky. Chtěla jsem, aby byl pozitivní, na majitele působil jako pohlazení. Nechtěla jsem tlačit na pilu něčím motivačním, citáty, který vybízejí k akci, i když má člověk zrovna pomalejší nastavení. Mou představou nebylo udělat diář, v kterém bude jen místo na zapsání úkolů, co je třeba udělat a co už stejně nestíhají. Nechtěla jsem stres. Naopak - chtěla jsem zpomalit. Zaměřit se dovnitř víc než ven. Povzbudit. Povzbudit spíš než motivovat. Protože v porovnání s vesmírem jsou všechny ty neodkladné úkoly a většina starostí téhle rychlé doby malinkými. Důležitější jsme my. Naše sny a radost a taky klid, který je nedostatkovým zbožím.

Tenhle diář je prostě good vibes a celý rok bude enjoy it all :)

Mají měkké, vesmírné desky, aby na nich bylo vidět všechno, co prožily. A co je uvnitř? Jenom to, co budete za celý rok skutečně potřebovat! ;) (komplentní seznam včetně rozpisu účelů níže)

jeden pro mě a tři další do rodiny, prosím

Tenhle diář se o vás prostě bude starat a bude vás mít rád. Jak je to možné? Jednoduše - je tak zkrátka navržen! Nebude vás nutit a vyvíjet nátlak. Bude vás mírně posouvat a povzbuzovat a bude se vás ptát, jak vám je. Držet vaše plány a přání a hlídat, jestli na sebe dáváte dostatečně pozor.

Samozřejmě to ale neznamená, že si nebudete mít kam poznamet, kdy máte jít na kontrolu a kdy vás čeká ta velkolepá oslava. Nebo kdy má brácha svátek a teta narozeniny. Tenhle diář si totiž nefláká svoje povinnosti, má, co je zcela nezbytné pro správné fungování!

A že tohle dohromady v jednom diáři funguje víme na jisto. Vždyť tuhle "knihu vašeho roku" si kupují zákazníci opakovaně, a co víc - kdo vyzkoušel, koupil ho na další rok i svým blízkým, tak se jim to opečovávání líbilo :) Většinou to bylo tak rychlé, že než jsem mrkla, byl celý náklad diářů fuč. A to je dobře, to je moc dobře, že lidim začíná na sobě i svých blízkých záležet a chtějí se o sebe starat! A že jim tahle sebepéče vyhovuje natolik, že si ji dopřávají rok co rok!

Připojte se taky! Ať zjistíte, co na tom všichni pořád mají :)

pod lampou je největší tma

Jste neustále unavení a říkáte si "z čeho"?  Máte pocit, že vaše nálada nebyla dobrá už tak... hm? kdy naposledy vlastně? Máte zmatek ve všech těch narozeninách a svátcích v rodině? Chcete si udělat čas pro sebe a už vlastně ani nevíte, co že jste si to chtěli přečíst za knížku?

Mohla bych ještě pokračovat, ale nejspíš tušíte, kam tím mířím. Snažíte se, jak nejlépe dovete, ale i tak máte pocit, že to nestačí anebo to z vás tahá energii. No, problém bude možná trochu někde jinde. A abyste ho odhalili, je potřeba se pořádně podívat. Ne kolem sebe, ale do sebe. Věnetuje dost času odpočinku? Nemračíte se náhodou až zbytečně moc? A opravdu chcete svůj život prožít v neustálé špatné náladě?

Tenhle diář vám v tom udělá jasno. A to vám garantuju, že se budete divit! Člověk by skutečně nevěřil, ale takovéhle "detaily" tvoří a ovlivňují náš život. Skutečně. Bez nadsázky. Ta věčně špatná nálada vám může obrátit život vzhůru nohama, ani nemrknete. A život si chceme přeci užít, že jo? Tak šup, do toho! Změňte to!!

Tímhle svým "průzkumem" nemůžete vůbec nic pokazit. Naopak, jedině zlepšit. A mimo to je to nesmírně zajímavá sonda do vlastního života a uvědomění si, jak si ho žijem a nežijem.

k radosti další radost jen tak!

Já vím, že je to možná divné, ale mě tohle všechno dělá zkrátka radost, a tu chci dělat - dávat - i já vám. A proto když se rozhodnete, že diář nutně potřebujete nejen vy, ale i třeba vaše maminka / kamarádka / ... kdokoliv, přibalím vám k diářům ještě o něco víc radosti! :)

Ke každému nákupu obsahujícímu 2 a více diářů vám pošlu jako dárek čtenářský zápisník!

k objednávce 2 diářů jako dárek čtenářský zápisník!

(na čtenářské zápisníky, které si můžete koupit i samostatně za 75Kč se můžete podívat sem - jsou to skvělé dárky a nenápadní pomocníci při vedení své vlastní evidence knihomolského šílenství! :) )


a co je teda uvnitř?

A to se budete divit! Jsou to jednoduché kroky, kterými si lze snadno ověřovat, jestli o svoje zdraví (a to i duševní) dostatečně dbáme. Ono je to dneska strašně opomíjené a zesměšňované téma, ale skutečně na tom stojí naše životní pohoda.

 • mini KALENDÁŘ
 • trocha (vážně ale jen trocha) povídání
 • LUNÁRNÍ kalendář ✨🌑🌓🌔🌕 (protože jednou za čas se špatně spí zkrátka všem)
 • 12/365
 • OBRÁZKY a NÁPISY - místo na vlastní dokreslení, vybarvení nebo jakékoliv poznámky - je to vaše plátno, co čeká na štětec a tužku
 • SLEEPLOG (zápis spánku) - na konci každého měsíce je pro uplynulých 28/30/31 dní samostatný, proč? to se budete divit, ale spánek je pro zdraví fyzické i duševní nesmírně důležitý, a protože jste do teď určitě netušili, jak moc to flákáte a odbýváte, teď uvidíte, jak moc málo (nebo až moc?) času regeneraci věnujete. Ručím vám za to, že si na to hned zvyknete a líp se vám bude dodržovat nějaký režim, pokud ho chcete nastavit
 • MOODLOG (zápis nálady) - tak jako u spánku, i nálada je jedním z všeovlivňujících faktorů. Vždyť to znáte, když vstanete levou nohou (někdo tomu říká prdelí napřed), zdá se vám potom, že je celý den na nic a pak se to prostě veze. No jo, jenže kolik takových dní za rok máte? Jak často jste naštvaní nebo smutní a jak často veselí a šťastní? Když jsem si tuhle barevnou skládačku začala vést já, byla jsem upřímně zděšena (překvapena bylo v tom případě fakt až na druhým místě). Uvědomila jsem si, že svůj život nechci mít nešťastnej a smutnej, chtěla jsem se víc radovat a ta červená bilance (barvy si určíte sami, pro mě byla naštvaná červená) byla alarmující. Je to neskutečný způsob zpětné vazby, kterou dáváme sami sobě, a nutí k opravdu hlubokému zamyšlení
 • VÁNOČNÍ SEZNAM
 • NAROZENINOVÝ SEZNAM
 • SAVING GOAL - šetřící láhev - zkrátka: šetříte si na něco penízky? Foťák, výlet, autíčko? Tady si každý měsíc zapíšete, co jste ušetřili. Budete mít přehled a vidět, kolik vám chybí a jak skvěle jste si vedli doposud :)
 • CESTOVNÍ MAPA - celýho světa! Vybarvuj, puntíkuj, označuj, popisuj, plánuj!
 • KNIHY, které si prostě musíte přečíst
 • FILMY, které zkrátka musíte vidět
 • WISHLIST- váš osobní seznam přání. Můžou to být věci, můžou to být zážitky, můžou to být sny, můžete si tam napsat, cokoliv chcete a v průběhu roku odškrtávat, jít si za zážitky, mít je na očích a nezapomenout na ně
 • a naposledy je DOPIS MÉMU BUDOUCÍMU JÁ - vřele doporučuju. Napište sami sobě do budoucnosti, třeba za rok, měsíc, pět let... napište si a zeptejte se sami sebe, kde jste, kam jste došli, jestli jste se nevzdali, uzdravili, zesílili, jestli jste si dost užívali a smáli se, jestli jste konečně změnili to, co jste tak dlouho chtěli... víte, tohle má jedno kouzlo - pokud si to za rok přečtete a zjistíte, že nic z toho, co jste chtěli udělat nebo dosáhnout, jste neudělali, nedostali se k tomu, odkládali to jako v ten čas, co jste si psali, uvědomíte si, že ten čas skutečně letí a že dnes je to zítra, o kterém jste mluvili včera. Práce vám neuteče, ale život zmizí ani nemrknete. A odkládat se dá donekonečna, to víme všichni. Jestli chceme ale žít, plnit si sny, překonávat sami sebe, je potřeba začít. A když jste všechno anebo většinu toho splnili, ten pocit... to je nejlepší motivace do dalšího posunu, věřte mi. Pokud si chcete jen slíbit, že budete prostě jenom víc šťastní, je to v pořádku. Stejně jako když si dáte za cíl vyletět do vesmíru. Jen vás varuju, buďte k sobě při psaní tohoto dopisu upřímní a nechtějte po sobě něco, co víte, že stoprocentně nechcete nebo to nezvládnete do určitého času, zbytečně sami sebe nestavte do situace, kdy budete na sebe tlačit anebo se cítit zle, že jste do puntíku nesplnili svá vlastní očekávání. Buďte prostě jen sami k sobě upřímní.
  - (o tom, jak jsem dopis do budoucnosti psala já si můžete přečíst v tomhle článku)

pořád na pochybách? zbytečně!

Nemusíte se bát, tenhle diář vás do ničeho nutit nebude. Když zkrátka zjistíte, že zaznamenávání si spánku nebo nálad není nic pro vás, jednoduše to vynecháte. Můžete se k tomu vrátit jen občas, najít si k tomu cestu novou nebo to nechat stranou. Je to jenom na vás a to nejlepší je, že diář je pro vás stále plně funkční. Výzmnané dny, svátky, týdny, měsíce,... všechno tu je, ať už budete využívat i další benefity diáře, nebo ne :)
Tenhle diáře je totiž plně funkční, ať už byste to do něj řekli, nebo ne!


Nebojte, není to esoterický diář, je to jen diář, co vás bude mít rád! 

Že si neumíte představit, jak by to mohlo být možné?
Tak čtěte dál!


* v rámci nového zákona o ochraně osobních údajů GDPR prohlašuji, že tvůj e-mail, který zadáš, abychom se spolu mohli domluvit na platbě a odeslání diářů, nebude nijak dále využíván, nebudu ti na něj posílat newsletter, ani milostná psaní a už vůbec - chraňměrukapáně! - ho nepředám nikomu dalšímu ani neumožním přístup k němu. Jak? Smažu ho :) Pokud si se mnou ale budeš chtít i tak psát, klidně můžeme! :) To samé platí pro nutné vyplnění e-mailu kdekoliv na blogu, aby ti mohli být následně zaslány příslušné po(d)klady nebo dary a tvůj e-mail bude použit jen k tomu, k čemu slíbím a na tak dlouho, dokud spolu tu záležitost nevyřešíme a neuzavřeme, tak přísahám!