COPYWRITING                          jsem vaše pravá ruka při komunikaci se zákazníky a prezentaci vaší firmy     

Držet krok se sociálními sítěmi a k tomu dělat dobře svou práci, která vyžaduje čas a plné oddání je velmi náročné. Ne výjimečně je jedna činnost na úkor druhé. Je tu ale řešení - a možná jednodušší a příjemnější, než jste si kdy představili.

Vy získáte všechen čas pro vaši práci, která si žádá vaší pozornosti a nasazení.

A já vás spojím se zákazníky, návštěvníky a fanoušky a předám jim informace, které chce, aby se k nim dostaly - kdy se u vás děje něco zajímavé? Kam za vámi mají přijet a kde mohou nakoupit? Něco se chystá? Pozvěte je na událost! Předejte jim atmosféru vaší práce, místa a produktů!

Postarám se o reporty z vaší společnosti, nezanedbám žádnou neopomenutelnou událost, pozvu vaše zákazníky za vámi i na kraj světa, osobitě jim dám nahlídnout, jací jste a proč si zaslouží vaši pozornost.

Nabízím:

  • Reporty z vaší frimy / společnosti / farmy / chaty nebo chalupy / ... Týdenní nebo měsíční shrnutí co se u vás stalo, na čem pracujete a na co se mohou vaši zákazníky těšit.
  • Pozvánky na události, o kterým chcete, aby se vědělo. Dopředu sestavím pozvánku a pravidelně až do samotné události ji budu připomínat.
  • Nabídka vašich služeb - otextuji zboží nebo služby, které nabízíte a předložím zákazníkům, proč je měli chtít a mít!
  • Správa sociálních sítí. Rádi byste byli na facebooku nebo instagramu? Máte krásné prostředí i produkty, veselý tým a neustále co ukazovat? Čas se zveřejňováním a postováním si schovejte pro sebe, tohle zvládnu hravě vyřídit za vás. Udělám plán a pravidelně připomenu vašim zákazníkům, proč vás mají rádi a sledují.
  • Napíšu i texty na váš web a vytvořím letáky pro vaši kampaň.
  • Pro koho nejčastěji píši? Pro farmy (malé i velké, rodinné, s ubytováním i s restaurací), pro majitele chaloupek a chat, ale i jiných ubytovacích zařízení, pro zahradnictví apod.

co nabízím a co to stojí

REPORTY

Reporty z vaší firmy / společnosti / farmy / chaty nebo chalupy... Týdenní nebo měsíční shrnutí co se u vás stalo, na čem pracujete a na co se mohou vaši zákazníky těšit.

650 Kč / NS
(v závislosti na frekvenci článků je rozsah 1 až 3 NS)


SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Rádi byste byli na facebooku nebo instagramu? Máte krásné prostředí i produkty, veselý tým a neustále co ukazovat? Čas se zveřejňováním a postováním si schovejte pro sebe, tohle zvládnu hravě vyřídit za vás. Udělám plán a pravidelně připomenu vašim zákazníkům, proč vás mají rádi a sledují.

150 Kč - 350 Kč
(v závislosti na druhu náročnosti příspěvku)


VYTVOŘENÍ STRÁNEK

Založím vám webové stránky (účet) přes konstruktér. Nejsem programátor ani grafik, ale i tak vám dokážu poskládat funkční a vizuálně přitažlivý web, který bude připraven dát vašim zákazníkům všechny informace. 

- zahrnuje: založení účtu, rozvržení stránek, vytvoření struktury webu
- nezahrnuje: texty a fotografie (obsah) 

700 Kč / hod

NABÍDKA SLUŽEB A PRODUKTŮ

Otextuji zboží nebo služby, které nabízíte, a předložím zákazníkům, proč by je měli chtít a mít!

700 Kč / hod


POZVÁNKY NA UDÁLOSTI

Pořádáte událost, o které chcete, aby se vědělo? Dopředu sestavím pozvánku a pravidelně až do samotné události ji budu připomínat.

700 Kč
za 1 stranu listu (+ skutečné náklady za tisk a kusy)


TEXTY NA VÁŠ WEB

Napíšu i texty na váš web a vytvořím letáky pro vaši kampaň.

700 Kč / hod


FOTOGRAFOVÁNÍ PRO VÁŠ WEB I SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Vyfotím produkty / prostory / akci pro vaši prezentaci na internetu.

400 Kč / hod (focení i zpracování fotografií) + cestovní náklady


Ceny jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na klientovi a jeho potřebách. Každý zákazník je individuální a má svou představu o prezentaci vlastní práce. Texty a další služby vám a vaší firmě přizpůsobím na míru, abyste byli vy i vaši zákazníci maximálně spokojeni.

MÁM ZÁJEM O SLUŽBY

zde prosím vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu zpět na uvedený e-mail